Apie kompaniją

UAB „Vakarų statyba“ sparčiai besiplečianti įmonė, kurioje efektyviai dirba daug energingų, atkaklių, mėgstančių iššūkius darbuotojų ir sudėtinguose objektuose, situacijose sugebančių priimti reikiamus profesionaliausius sprendimus taip patenkindami visus Užsakovo poreikius.

Kur specializuojamės

Mes teikiame aplinkotvarkos darbų, inertinių medžiagų tiekimo paslaugas, statybinės technikos nuomos galimybes. Nuolat analizuojama bei tobulinama įmonės veikla, atnaujinamas ir plečiamas statybinės technikos parkas, leidžia sėkmingai konkuruoti rinkoje bei pasiekti gerų rezultatų. 2014 metais buvome įvertinti ir pripažinti kaip viena iš stipriausių įmonių Lietuvoje, padedančių kurti geresnę šalies ekonominę ateitį.

Ko mes siekiame

Mes siekiame būti inovatyvūs ir patikimiausi statybinės technikos bei žvyro karjerų eksploatavimo rinkoje tam, kad maksimaliai patenkintume užsakovų norus, sumanymus bei visapusiškai užsitikrintume stabilumą ir sėkmingą veiklą. Dirbame su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, seniūnijomis, daugiabučių namų, sodų ir garažų bendrijomis, individualių valdų savininkais. Galimas abonentinių sutarčių pasirašymas.

Kompanijos kompetencija